NOWOŚCI


Nowość! Oferta KAMOKA z nowymi liniami

Informujemy, że w ofercie KAMOKA pojawiły się nowe linie, wśród których znajdziemy między innymi pompy wody, zaciski hamulcowe, pompy wspomagania, zawory EGR z chłodnicą i rolki.

Zainteresowała Cię ta oferta?  

Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! KATALOG IBRAS

Zapraszamy do lektury katalogu  IBRAS, w którym zebrane zostały zdjęcia i opisy produktów dostępnych w ofercie.

Zainteresowała Cię ta oferta?  Pobierz katalog produktów IBRAS

Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! KATALOG DRM

Zapraszamy do lektury katalogu  DRM, w którym zebrane zostały zdjęcia i opisy produktów dostępnych w ofercie.

Zainteresowała Cię ta oferta?  Pobierz katalog produktów DRM

Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość!  FILTRY MANN-FILTER

W ofercie AUTO-PARTNER  pojawiły się  filtry marki MANN-FILTER.

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! JASOL i REVLINE

Oferta  Auto-Partner poszerza się o nowe marki produktów smarnych

 

Marka JASOL to szeroka gama najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno dla motoryzacji jak i na potrzeby przemysłu.

W ofercie JASOL znajdują się oleje mające szerokie zastosowanie w motoryzacji, przemyśle, ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie i ciężkim sprzęcie budowlanym.

Oleje JASOL tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Receptura i parametry olejów JASOL pozwalają spełnić wszystkie wymagania producentów sprzętów i urządzeń. Uzupełnieniem oferty produktowej Marki JASOL jest bogata gama płynów eksploatacyjnych. Marka JASOL jest dzisiaj obecna na większości rynków europejskich oraz w wybranych krajach pozaeuropejskich.

Marka REVLINE to starannie dobrane, najwyższej jakości pakiety dodatków uszlachetniających, wieloetapowy proces kontroli jakości surowca i produktów gotowych, które dają w efekcie najwyższej klasy oleje dla motoryzacji. Oleje REVLINE produkowane są w oparciu o nowoczesną formułę M-ACTIVE, która dzięki zastosowaniu specjalnych molekuł, zapewnienia optymalną ochronę silnika w najtrudniejszych warunkach pracy.

Wysoka jakość olejów REVLINE została potwierdzona przez uznanych światowych producentów samochodów. Produkty REVLINE, posiadają aprobaty i certyfikaty takich marek jak: MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT czy MACK. Marka REVLINE jest dzisiaj obecna na większości rynków europejskich oraz w wybranych krajach pozaeuropejskich.

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


 

Nowość! NOWE MARKI

Oferta  Auto-Partner poszerza się o nowe marki kosmetyków i chemii samochodowej:

ATAS

ATAS to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów chemii i kosmetyków samochodowych w całej Europie.  Do najbardziej znanych produktów firmy ATAS zalicza się Plak, który od wielu lat jest liderem polskiego rynku wśród preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych.

Oferta produktów PLAK jest sukcesywnie rozszerzana o produkty do pielęgnacji karoserii, felg i opon, szampony, preparaty do czyszczenia tapicerki, plastików, elementów gumowych itd.

Innowacyjność i wysoka jakość produktów to dwa podstawowe czynniki, które stoją za tak dużą popularnością produktów ATAS na europejskim rynku.

Przykładowy symbol produktu: SCPL-750-GRAN. PARYS         

 

PLAK

Plak od wielu lat jest liderem polskiego rynku wśród preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych. Klienci doceniają go przede wszystkim za wysoką jakość i skuteczność działania oferowaną za przystępną cenę.

Pod marką Plak produkowanych jest także wiele innych produktów:

Plak Practical Line – kosmetyki samochodowe, które ze względu na swój uniwersalny charakter dedykowane są nie tylko do auta, ale także z powodzeniem mogą być stosowane w domu, ogrodzie lub warsztacie.

Plak Hobby Auto – kosmetyki samochodowe, które cechuje wydajność oraz przystępna cena.

PLAK ATAS Professional Line – dedykowana jest przemysłowi oraz myjniom ręcznym, samoobsługowym i automatycznym.

Obecnie w ofercie PLAK znajdują się produkty takie jak: aerozole do kokpitów (z efektem nabłyszczającym półmatowym, matowy, oraz oparte o nanotechnologię), produkty do pielęgnacji i czyszczenia lakieru, szyb, plastików zewnętrznych i wewnętrznych, opon i gumy, tapicerki i dywanów oraz tapicerki skórzanej, felg, usuwające owady itd.

Plak to również zapachy samochodowe, produkty zimowe, środki do dezynfekcji klimatyzacji, szampony, atomizery, płyny do chłodnic, czy ciągle powiększająca się seria wielozadaniowych, nawilżanych ściereczek a także cała gama gąbek i ściereczek z naturalnej lub sztucznej irchy.

Przykładowy symbol produktu: SCPL-750-GRAN. PARYS         

SONAX

SONAX słynie na całym świecie z produkcji najwyższej jakości preparatów do pielęgnacji samochodu. Ponad 60 lat doświadczeń, innowacyjność oraz ogromne nakłady ponoszone na badania i rozwój, zaowocowały stworzeniem kompleksowej oferty dopracowanych w każdym calu produktów przeznaczonych do pielęgnacji samochodu, niesamowicie łatwych i wygodnych w użyciu oraz niezwykle skutecznych w działaniu.

Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX, formułę i jest poddawany ciągłym testom tak, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla samochodu.

Dla firmy SONAX ogromne znaczenie ma również środowisko naturalne. Dlatego też produkty firmy SONAX spełniają najbardziej rygorystyczne, unijne normy dotyczące ochrony środowiska.

Przykładowy symbol produktu: SC-S321200 PARYS        

AMBIPUR

Ambi Pur Car jest liderem rynkowym wśród odświeżaczy powietrza do samochodu. Produkty Ambi Pur Car charakteryzują się doskonałą świeżością zapachu oraz długą kontrolą jego intensywności.

Zapachy samochodowe Ambi Pur Car występują w formie urządzenia montowanego na nawiew z wymiennymi wkładami zapachowymi.

Przykładowy symbol produktu: SC-AP24001 PARYS       

PRESTONE

Od 1927 r. Prestone oferuje najwyższej jakości produkty do ochrony układu chłodzenia. Wprowadzony na początku ubiegłego stulecia pierwszy na świecie płyn do chłodnic na bazie glikolu etylenowego okazał się strzałem w dziesiątkę i od razu zyskał ogromną popularność. Prestone nie spoczął na laurach i już na początku lat 30. wprowadził na rynek pierwsze inhibitory, które zabezpieczały układy chłodzenia przed korozją i osadami.

Przez kolejne dziesięciolecia, wraz z rozwojem rynku motoryzacyjnego i wzrostem wymogów układów chłodzenia, Prestone stale ulepszał swoją technologię. Ideą naukowców z firmy Prestone było produkowanie najwyższej jakości produktów opartych o innowacyjne rozwiązania.

Dzisiaj Prestone jest światowym liderem w produkcji płynów do chłodnic i produktów do ochrony układu chłodzenia.

Przykładowy symbol produktu: SC-PAF2100LPL. PARYS        

XERAMIC

Xeramic to marka produktów należąca do holenderskiej firmy Petromark Automotive Chemicals BV. Linię zapoczątkowały produkty do ochrony silnika i skrzyni biegów, wykorzystujące zaawansowane technologicznie komponenty ceramiczne, gwarantujące wyjątkowe właściwości smarujące.

Zapewniają one zmniejszenie tarcia, zwiększoną odporność na siły nacisku i wysoką temperaturę, a przez to zmniejszenie zużycia mechanizmów i ich długotrwałą ochronę. W skład linii produktów Xeramic wchodzą również najwyższej jakości dodatki do paliw oraz produkty techniczne.

Produkty Xeramic, testowane na bolidach F1 i samochodach rajdowych, potwierdziły swoją najwyższą skuteczność. Stosowanie produktów Xeramic gwarantuje kierowcom duże oszczędności finansowe na paliwie oraz zabezpiecza przed niepotrzebnymi wizytami w warsztatach naprawczych.

Przykładowy symbol produktu: SCXER-DPF-250 PARYS        

HOLTS

Holts to znany na całym świecie producent zestawów naprawczych do opon, a także wysokiej jakości produktów dla profesjonalistów, niezbędnych w każdym warsztacie samochodowym.

Produkty tej marki charakteryzują się wysoką skutecznością działania oraz gwarancją niezawodności, a profesjonalne przygotowane opakowania ułatwiają użytkowanie.

Produkty marki Holts sprzedają się z wielkim powodzeniem w około 100 krajach całego świata, co świadczy o ich najwyższej jakości i niezawodności.

Przykładowy symbol produktu: SC-HHT5YPL PARYS  

 

 

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Czujniki parkowania SKV

W ofercie Auto-Partner pojawiła się nowa grupa asortymentu marki SKV. Czujniki parkowania SKV to przede wszystkim:

  • wysoka stabilność i dokładność odczytu
  • Szybka instalacja, odpowiednia dla wszystkich modeli pojazdów
  • Szeroki zasięg wykrywania z minimalną martwą strefą
  • Niezawodność w trudnych warunkach atmosferycznych
  • Szeroka oferta

Czujniki parkowania SKV to przede wszystkim niezawodność, precyzja pomiaru i wysoka jakość

 

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Zaciski hamulca SKV

Oferta Auto-Partner poszerzyła się o zaciski hamulca marki SKV i obecnie obejmuje 230 referencji do różnych modeli aut.  Zaciski SKV charakteryzują się wysoką jakością wykonania odpowiadającą produktom OE i są alternatywą dla osób, które cenią bezpieczeństwo i pragną mieć „dobry produkt w dobrej cenie”. Przy zakupie zacisków marki SKV nie obowiązuje kaucja ani zwrot starej części.

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Produkty ROMIX

W ofercie AUTO-PARTNER pojawiła się szeroka oferta mocowań firmy ROMIX. Asortyment firmy Romix obejmuje wszelkiego rodzaju spinki tapicerskie, śruby, wkręty, blaszki montażowe oraz  komplety spinek do różnych marek, folie ochronne, listwy samochodowe. W ofercie znajdują się także kompletne mocowania osłon pod silnikiem do ponad 130 najpopularniejszych modeli.  W ostatnim czasie w ofercie pojawiły się też zestawy naprawcze do reflektorów.  

 

 

W systemie sprzedaży produkty ROMIX  dostepne są pod numerami CXXXXX ROMIX (gdzie X oznacza cyfrę).Kompletny katalog produktów dostepny jest na stronie www.spinkisamochodowe.pl

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Produkty Boll

Oferta sprzedaży AUTO-PARTNER poszerzyła się o środki chemii samochodowej oraz dodatki lakiernicze firmy Boll. Produkty Bol to: środki ochrony karoserii, odrdzewiacze, masy uszczelniające i środki do konserwacji podwozia. W ofercie znajdują się również lakiery oraz podkłady i akcesoria lakiernicze. 

 

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Profesjonalna chemia Clinex EXPERT+

Clinex EXPERT+ to najwyższej jakości produkty przeznaczone do użytku w automatycznych oraz ręcznych myjniach samochodowych.

W ofercie znajdują się profesjonalne środki myjące, specjalistyczne preparaty pielęgnujące oraz zabezpieczające zarówno karoserię jak i wnętrze samochodu.

Uzupełnieniem oferty są odświeżacze wnętrza pojazdu  oraz akcesoria samochodowe niezbędne podczas pracy w myjni samochodowej takie jak irchy, mikrofibry, gąbki i opryskiwacze. 

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


 

Szafka YATO - 177 narzędzi- nowość!

Szafka serwisowa z narzędziami marki YATO o numerze YT-5530 posiada 6 szuflad na prowadnicach kulkowych. Profile wykonane z podwójnej blachy stalowej. Centralny zamek oraz indywidualne zamknięcie dla każdej szuflady. Nasadki wykonane ze stali CrV 50BV30, akcesoria ze stali CrV 6140, bity wykonane ze stali S2. Szafka posiada narożniki odbojniki, które chronią przed przypadkowym uszkodzeniem, np. karoserii samochodu. Blat wykonany z polipropylenu wytrzymuje obciążenie 430 kg. Niezbędna w warsztatach samochodowych i stacjach obsługi pojazdów. szafka dostępna pod numerem YT-5530.

 

 

HydroConnect - nowa gama wycieraczek Valeo

Oferta AUTO-PARTNER poszerza się o nową linię wycieraczek Valeo HydroConnect. Nowa linia Valeo to wycieraczki płaskie zarówno przednie jak i tylne wyposażone w komplet uniewersalnych adapterów ułatwiających montaż.

W ofercie znajdują się 42 referencje, dostępne w systemie sprzedaży AP pod symbolami od 578500 VALEO do 578519 VALEO oraz od 578560 VALEO do 578583 VALEO.

 

Leasing 0% na jubileusz Bosch w Polsce

Z okazji 25 lecia obecności w Polsce Bosch przygotował ofertę leasingu obejmującą testery usterek KTS z oprogramowaniem ESI[tronic].

 

Nowa karta gwarancyjna Bosch


Nowość - przewody przelewowe i paliwowe DR.MOTOR!


Nowość - oleje przekładniowe RAVENOL!


Nowość - Breck COMPRESS CONTROL!


Nowość - Oleje Chempioil!


Nowość - ciężarki do kół, zawory i akcesoria, pasta montażowa!


Nowość - oleje marki KAMOKA!

 

Wyposażenie warsztatowe ACTIA!

 

Nowość - zestawy rozrządu z pompą wody Gates

 
POWERGRIP® KIT PLUS WITH WATER PUMP
 
 
Masz pod ręką wszystkie elementy potrzebne do wykonania kompleksowej naprawy danego układu, dostarczone w jednym opakowaniu:
- pasek(i)
- koło(a) pasowe
- napinacz(e)
- inne elementy potrzebne do kompleksowej naprawy danego układu (śruby, sprężyny, itd.)
- wskazówki montażowe
- naklejka przebiegu PLUS
- pompa wodna - odpowiednia do danej aplikacji
- pierścienie uszczelniające lub/i uszczelki olejowe (gdy niezbędne)

Pełna oferta rozruszników i alternatorów!