O FIRMIE

Auto-Partner to ponad trzydzieści lat doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1983 roku jesteśmy wiodącym dystrybutorem części samochodowych w Trójmieście oraz w Polsce północnej.

Dzięki konsekwentnej polityce wychodzenia na przeciw potrzebom klientów uzyskaliśmy silną i stabilną pozycję na rynku. Początek firmy AUTO-PARTNER sięga 1983 roku, kiedy to działalność rozpoczął warsztat ze specjalizacją w zakresie regeneracji reflektorów techniką metalizacji próżniowej oraz napraw lamp, kierunkowskazów, reflektorów i zderzaków samochodów. 1 kwietnia 1989 roku, w wyniku przełomowych zmian ustrojowych i gospodarczych, nasza firma dokonała pierwszego importu części karoseryjnych bezpośrednio z fabryki Bosch i Hella w Niemczech. Początkowo firma AUTO-PARTNER specjalizowała się w częściach karoseryjnych. Jednakże w ciągu kolejnych lat nasz asortyment był stale poszerzany o kolejne linie części mechanicznych, elektrycznych i układów chłodzenia.


 

Integracja z Group Auto Union

W roku 1999 AUTO-PARTNER został jednym ze współzałożycieli Group Auto Union Polska - grupy będącej oficjalnym członkiem dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji Group Auto Union International z siedzibą we Francji, zrzeszającej dystrybutorów części zamiennych w Europie, Brazylii i Turcji. GAU Polska jest platformą wspólnych zakupów i polityki marketingowej dystrybutorów działających na polskim rynku aftermarketowym, zorientowanych na kompleksową obsługę rynków lokalnych. Dzięki współpracy w ramach GAU Polska oraz GAU International firma AUTO-PARTNER rozwinęła stałe kontakty handlowe z wiodącymi producentami części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, tym samym uzyskując dostęp do szerokiego asortymentu produktów.

 

Dlaczego właśnie AUTO-PARTNER?

Od początku działalności priorytetem naszej firmy jest nacisk na bezpośrednią dostępność oferowanych produktów w siedzibie firmy wraz z dostawą do klienta. Naszym atutem jest największy magazyn części zamiennych w Trójmieście i w całej Polsce północnej, oferujący najszerszą paletę asortymentową w regionie - ponad 100 tys. referencji dostępnych na stanie. Ponadto, nasza baza danych obejmuje ponad 1 mln artykułów dostępnych na indywidualne zamówienie.

Jako jedyna hurtownia motoryzacyjna na naszym rynku lokalnym dysponujemy tak szeroką ofertą części dostępnych „od ręki”, dostosowanych do kieszeni każdego kierowcy, spełniającą jednocześnie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Odbiorcom hurtowym z naszego regionu oferujemy codzienny system dostaw nocnych i dziennych w promieniu kilkuset kilometrów od Trójmiasta.


 

AUTO-PARTNER to:

- największy magazyn części zamiennych w Trójmieście i w Polsce północnej
- szeroki asortyment produktów - od części oryginalnych aż po najtańsze zamienniki w cenach dostosowanych do potrzeb i kieszeni każdego kierowcy
- system dostaw nocnych i dziennych dla odbiorców hurtowych z Polski północnej
- nowoczesny system logistyczny

 

Nowe centrum logistyczne

Ostatnie lata był dla firmy Auto-Partner okresem dynamicznego rozwoju. Priorytetowym zadaniem było ukończenie budowy nowoczesnego centrum logistycznego w środku Trójmiasta. Idąc z duchem czasu, nowy obiekt korzysta z innowacyjnych i ekologicznych technologii jak pompy ciepła i solary słoneczne. Co więcej, w trosce o wysoki standard realizacji zamowień, firma Auto-Partner wprowadziła nowoczesny system logistyczny, który umożliwia obsługę wszystkich procesów magazynowych za pomocą czytników kodów kreskowych. System został zaprojektowany w taki sposób , aby zminimalizować możliwość pomyłki i aby poszczególne operacje rejestracji przyjęcia i wydania z magazynu zajmowały jak najmniej czasu.